| anonim_4396 a întrebat:

Ce program se foloseste pentru a accesa arhiva sau diverse programe ale unui alt calculator si respectiv a unei alte persoane dupa messenger? Am inteles ca este unul anume... Dar nu stiu sigur daca-i posibil... Daca da, imi puteti spune cum achizitionez programul, cum se utilizeaza si daca sunt riscuri? mersi

1 răspuns:
| Ingerasull99 a răspuns:

Messenger archive viewer, e ok, nu ti-as sugera sa incerci, cine stie peste ce dai, cand am vazut cum ma vorbea fosta cu prieteni ei, mi-a cazut fata!