| FireKi8 a întrebat:

Buna oameni de pe TPU!
Va rog sa ma ajutati cu o problema la PC-ul(calculatorul) meu.De o vreme, mai exact de cand mi-am luat Minecraft Crack de pe TeamExtreme(nu cred ca are legatura) a inceput ca mouse-ul meu sa nu mai mearga foarte bine.Se opreste dintr-o data si mai ales ma misc putin cu cursorul apoi se opreste.Nu stiu ce sa fac.Foarte purin merge pe biroul meu(de lemn).Pe mousepad nici gand.Dar, cand l-am pus pe o rigla sau unele materiale merge perfect.
Uite asta am facut dar nu a mers:
- mi-am curatat cu un bat de ureche acolo la senzorul mouse-ului;
-am dezinstalat si instalat driverul de la mouse;
-am dezinstalat Minecraft si appdata de la Minecraft;
P.S. : Pe laptopul fratelui meu merge perfect.
VA ROG FRUMOS sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca si cu alta mufa USB, precum si cu un alt mouse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu-ti sacadeaza PC-ul de ti se opreste cursorul? Verifica windows-ul cu un antivirus ca poate ai luat miner.

| ManeaFlorin a răspuns:

Incearca alta mufa de la calculator, sau stinge calculator si lasa-l asa putin, apoi conteaza mouse-ul din nou. Sper ca te-am ajutat

| FireKi8 explică (pentru ManeaFlorin):

Multumesc de ajutor doar ca am incerct si nu omi merge.Am incercat la fratele meu pe laptop si merge

| FireKi8 explică (pentru ManeaFlorin):

Am incercat dar nu a mers.