| PetrescuIrina1987 a întrebat:

Pana acum am avut doar Iphone.
Ma gandesc sa imi cumpăr S7.
Merita?

7 răspunsuri:
| biwltyad a răspuns:

Depinde de ce cauti. Eu am s7 si sunt mai mult decat multmita, totul e perfect desi o data a avut o problema cu sunetul dar era de la Android, dupa update nu a mai patit nimic niciodata. Pe langa asta, totul e perfect, pozele sunt bune, se aude ok si toate alea. Eu l-am luat la abonament la Vodafone si am primit si un set de realitate virtuala dar cred ca asta era doar pe atunci cand abia aparuse si nu stiu daca la fel e si in Romania. Si iphone e telefon bun, cu mai multe aplicatii si alte plusuri dar cred ca tine mai mult de preferinte.

| PetrescuIrina1987 explică (pentru biwltyad):

Mersi de raspuns!
Am auzit ca Samsung-urile se strica destul de repede
E adverat?
Tu de cand ai telefonul?

| RAY a răspuns:

Mai bine s8 nu e mare diferenta de pret

| D3I3 a răspuns (pentru PetrescuIrina1987):

Mama are un Samsung de 3 ani si e ca nou. Ala are baterie de 1900 mAh si tine mai mult decat unul de 3000 mAh (nu e Samsung) care are cam aceiasi vechime.

| biwltyad a răspuns (pentru PetrescuIrina1987):

Eu il am de prin martie cred, cat de repede se strica telefonul tine de felul in care e avut grija de el.

| Alfred0703 a răspuns:

Nu.

| IdNo a răspuns:

Depinde ce iphone ai avut. Merita S7 daca ai avut un iphone 7 sau mai putin.