| WeAreSmart a întrebat:

Ce inseamna pe Facebook cand in dreptul prietenului arata un telefon si 45 de minute (de exemplu)?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este iesit din aplicatia de Facebook de pe telefon de 45 de minute.

| WeAreSmart explică (pentru darrio2007):

Si cand arata doar un telefon fara minute?

| darrio2007 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Inseamna ca nu a mai intrat de mai mult de 2 zile.

| darrio2007 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Mai putin.

| OnuOnulică a răspuns:

Adică e pe telefon online dar nu la mai atins de 45 de minute.
E cam la fel și cu yahoo, Idem.

| MiruD a răspuns:

Inseamna ca acel prieten se conecteaza dupa telefon, si are 45 de minute de la ultima accesare! happy

| IonutGaby a răspuns:

A fost iesit de pe Facebook Mobile de 45 de minute

| navinia a răspuns:

Asta inseamna ca prietenul repectiv a fost pe facebook de pe telefonul mobil acum 45 de minute. big grin si cand e bulinuta verde (aia de pe chat) inseamna ca prietenul e pe facebook si poti sa ai o convorbire cu el!winking sper ca ti-am ajutat! funda?

| sog1 a răspuns:

Adica acel prieten a fost acum...min pe facebook de pe telefonul mobilwinking Funda?

| violeta3 a răspuns:

Inseamna ca acel prieten a fos online acum 45 de minute pe telefon