| Adrian277 a întrebat:

Hei am si eu o problema.Am primit pe Facebook o notificare cum ca mi-a fost restrictionat temporar accesul la functia de apreciere a unei pagini, de urmarire a unui... Ce inseamna asta? Cum ma afecteaza? Cat timp am restrictie? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Ai dat prea multe like-uri la pagini si prea multe follow-uri, din cauza asta se da restrictia, si in cazul in care trimiti prea multe cereri de prietenie. Si eu am patit asta. Tine 7 zile si nu poti sa dai like la pagini si follow la persoane. Daca dupa 7 zile iar dai prea multe like-uri si follow esti suspendat pentru 14 zile.