| FormPrix a întrebat:

Pe un Xbox One cumpărat din Germania pot să mă joc jocuri cumpărate de aici, din România? Dacă nu, de ce? Aștept răspunsuri doar de cei care se pricep la Xbox One! Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| QuertyQuestions a răspuns:

Da, normal ca va merge, singura problema va fi aceea ca meniul din XBOX ONE va fi in germana, iar cel din joc in romana, dar nu cred ca e o problema majora pentru tine.

| FormPrix explică:

Și dacă-l cumpăr din Ungaria? Meniul va fi în limba maghiară? happy