| Laariss a întrebat:

Pentru cine stie, am o adresa de email facuta acum cativa ani si nu prea am folosit-o, dar pe care o am si la facebook. As vrea sa stiu daca pot cumva sa o aflu pentru ca am pus-o si la CV si as vrea sa stiu daca mai pot afla parola respectiva. Imi trebuie urgent! PS: nu vreau sa aflu parola nimanui, am vazut ca cei care mai intreaba asta asa sunt catalogati.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parolele au fost inventate ca sa fie tinute minte.Atunci cand ai nevoie de ele.Va trebui sa ti-o reamintesti. Daca ai incercat sa-ti faci cont pe vreun site nu ti-a cerut adresa de e-mail? Din cate stiu, pe Facebook, iti apare pe timeline la pagina ta adresa cu care te-ai logat. La rubrica Despre. Despre parola nu am ce-ti spune.

| Laariss explică (pentru darrio2007):

Daca citesti cu atentie am scris la inceputul intrebarii mele pentru cine stie. Daca nu sti de ce te mai obosesti sa comentezi inutil?!

| darrio2007 a răspuns (pentru Laariss):

Nu esti in stare sa tii minte o adresa de e-mail si o parola si tot tu faci figuri? Du-te la farmacie si cumpara MemoPlus.Descurca-te singură.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Din intrebarea ta am inteles ca tu numai stii parola veche cu care ti ai facut acel cont nu? Tot de pe siteul Facebook cred ca ai o rubrica unde scrie reseteaza parolsa sau am uitat parola. Ca sa i ti recuperezi parola veche ei te intreaba de ultimul numar de telefon sau numarul de telefon cu care ai facut contul, si punind numarul vei putea reseta parola. O zi bună.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Intri pe mail si dai pe forgot password iar acolo iti vor trimite un cod de resetare al id-ului.

| Lav1niia a răspuns:

Salut, ziceai că o ai la facebook. Deci,
intră pe facebook, settings-> general-> email address.
Dacă te referi la parolă, atunci intră pe yahoo mail, scrie-ți contul și apoi intră la Forgot my password și o să-ți apară ce trebuie să faci.
O zi bună! happy