| mucmen930 a întrebat:

placa video tonguelaca video Asus AMD Radeon HD 5450, 1024MB, DDR3, 64bit, HDMI, DVI, VGA, Silent Cooling se potriveste pe placa de baza tongue4M900-M7 FE? Funda va rog repede,

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Este compatibila, se potriveste. Cum iti dai seama, pai ambele au pci express.

4 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Da, merge fara problemewinking

| heldeN a răspuns:

Merge dar te rog eu nu lua panarama aia de placa video, ia macar ceva cu 128 bit, ceva mai de doamne ajuta sa nu-ti para rau
http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/

| mucmen930 explică:

Cum stiu daca merge...adica cum imi dau seama doar daca intra in slot?

| mucmen930 explică:

Am cumparat-o am pus-o in slot am conectat cablul de la monitor si nu se aprinde dc?