| selcouth a întrebat:

Prietena mea are un Vodafone Smart Prime 7. Si-a pus o parola pe care ulterior a uitat-o si si-a blocat telefonul. A cautat pe net si a reusit sa il restarteze. Cand il deschide i se cere contul google care a fost utilizat pe telefonul acela. Il introduce, dar ii spune ca acesta nu e contul proprietarului cu toate ca ea stie sigur ca e singurul cont care a fost introdus pe telefon inainte. Aveti vreo idee cum poate sa treaca mai departe, sa isi deblocheze telefonul? Va rog. Vreau niste sugestii.

1 răspuns:
| JustHelpinAndreii a răspuns:

Am avut exact aceeasi problema cu telefonul meu, care este un Samsung Galaxy Grand Prime. Am mers la un GSM Service si m-a costat in jur de 40 ron pentru o reinstalare de software.