| IONY81 a întrebat:

Prietena mea m-a blocat pe wapp si nu mai imi arata nimic, nici poza. De azi noapte imi apare poza. M-a deblocat sau ce s-a intamplat? Mesajele nu s-au trimis însă imi apare poza ei.

Răspuns Câştigător
| alexandraad a răspuns:

Buna! Mesajele pe care le-ai trimis in timp ce erai blocat nu o sa se trimită, doar dacă i le trimiți tu din nou.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trimite iar mesaje si vezi. Probabil te-a deblocat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca apare poza te-a deblocat. Metoda sigura pentru a afla daca te-a blocat sau nu e sa creezi un grup si sa o adaugi in grup. Daca da eroare, inseamna ca te-a blocat.