| Denisaa a întrebat:

Bunahappy
Problema :
Nu merge sunetul la Google Chrome.Doar acolo.Totul e la maxim dat. L'am instalat/dezinstalat de miii de ori si nu merge. Ce problema ar putea avea?thinking Cum as putea sa o rezolv?
Am windows 7 happy
Multumesc: )

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Descarca si instaleaza ultima versiune de aici: http://filehippo.com/download_google_chrome/
Rezultatul e acelasi?

4 răspunsuri:
| Ervin a răspuns:

Apasă pe aia de unde mişti sunetu şi pui Mixer, acolo mergi la iconu cu google chrome şi pui la maxim, baftă Deniso laughing

| AlexaS a răspuns:

Rezolvarea problemei

trebuie sa aveti instalat

DivX HiQ
si
DivX Plus Web Player HTML5
le gasiti la extensions daca folositi chrome

| Denisaa explică:

Dragii mei happy
Si acolo am umblat happy
E la maxim happy
Mersi Ervinulelaughing
Sarbatori fericite 100SweetSmile4you happy

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Deschide Google Chrome si da la un videoclip sau ce vrei tu folosind Google Chrome. Da la sunet (jos, in dreapta monitorului, langa data si ora), apoi vezi ca scrie acolo(dupa ce dai click pe "sunet") "Mixer". Dai click pe Mixer si iti arata toate sursele de sunet, printre care si Google Chrome.De acolo poti seta cat de tare sau de incet sa se auda fiecare sursa de sunet.
Succes si Sarbatori fericite!