| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie telefoane mobile touchscreen mai ieftine?
De preferat Nokia sau Samsung si cateva detalii. Daca puteti si o poza?batting eyelashes... thx!love struck

Răspuns Câştigător
| micky a răspuns:

Samsung s5230 :D http://www.netspikes.com/......phone.png. Are un prieten de al meu si este multumit de el :D. Si este accesibil ca pret

9 răspunsuri:
| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Lg gt505happy

| YepIsSuspended a răspuns:

Nokia 5530 expres music-5 milioane cu abonament cosmote
http://www.nokia.ro/......ecificatii

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ explică:

Am uitat sa specific fara abonament.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola Milestone... Este gadgetul anului 2009. Pretul este corect in raport cu specificatiile telefonului. Eu sunt multumit de aceasta bijuterie de telefon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corbybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut un telefon destul de ieftin si cu touchscren big grin... da pot sa iti dau un mic sfathee hee Nu lua Samsung Corby big grin...este ieftin dar nu e nu stiu ce big grin

| dragdrop a răspuns:

Pai depinde de cat vrei sa cheltui eu stiu unu la 6 milioane fara oferta da iatil de craciun sau de pasti ca atunci sunt oferte