| Eudosec_Vasile_1990 a întrebat:

Recent, am o problema cu Facebook messenger. Nicknameurile s-au amestecat între ele (pentru a fi mai clară, nicknameul de la o conversație s-a schimbat, el apărând în alta). La fel se întâmplă și cu emojiurile. Ați pățit și voi? Din ce cauza?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raportează la Facebook problema. Altfel nu se va remedia niciodată eroarea.

| BlackLight1987 a răspuns:

Cel mai probabil este o eroare de la ei. Ar trebui să se remedieze singură. Poți încerca să reinstalezi messenger-ul.