| 8Mile a întrebat:

Buna recent nu vad pozele prietenilor de pe facebook si nici jocurile nu merg am incercat cu alte browsere tot la fel, cu alt cont mergea daca stiti care e problema va rog sa ma ajutati da funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setari de cont>>>securitate>>>>debifeaza "navigare pe facebook printr-o conexiune securizata HTTPS">>>salvare

| 8Mile explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns, am observat ca eroarea o au mai multi utilizatori de facebook probabil lucreaza la el sau ceva de genul happy

1 răspuns: