| Daissy a întrebat:

Buna,
Revin cu o intrebare, pe care, poate, am adaugat-o la o rubrica gresita... E o intrebare referitoare la Yahoo Messenger, si anume la Conversation History. Din conversatia de simbata, pe care am avut-o cu o persoana, lipseste o parte din mijlocul ei, mai precis cam o ora, si nu stiu care este cauza, deoarece
nu a cazut nici netul atunci... Aveam niste date acolo de care as fi avut nevoie, si nu stiu cum sa le recuperez. Nu inteleg ce s-a intamplat, si de ce lipseste din mijlocul conversatiei.Nu mi s-a mai intamplat.

4 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Poate si de a yahoo...de recuperat intreaba persoana cu care ai vb poate are conversatia, daca e e la yahoo foarte mari sanse sa lipseasca si lui/ei aceeasi partedin conversatie.

| Daissy explică (pentru skama18):

Multumesc si tie, Skama18, pentru raspuns...probabil ca ne lipseste la amandoua acea parte din conversatie.

| DaniCJ a răspuns:

Intra in contul de email de yahoo si ar trebui sa o ai salvata acolo la rubrica ¨conversations¨

| Daissy explică (pentru DaniCJ):

Multumesc, DaniCJ, pentru raspuns, dar aceeasi situatie este si acolo. Exact aceeasi parte lipseste.