| BambiSd a întrebat:

Routerul wireless trebuie tinut permanent in priza? Daca il deconectez din priza ii se reseteaza setarile?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Poti sa il scoti din prize deoarece nu se intampla nimic, daca il ti in priza, macar odata pe saptamana lasa-l scot 5-10 minute sau la luna 30 minute.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu trebuie tinut permanent in priza, ci chiar este recomandat sa il mai scoti din cand in cand, in special cand pleci de acasa pentru o perioada mai mare de timp. Nu se reseteaza daca faci asta.

| Dooolce a răspuns:

Buna! Nu i se reseteaza nimic.Il poti scoate linistita din priza