| Blackmar a întrebat:

Bună să vă fie inima!
Am nevoie de un program cu care să inregistrez ce fac eu pe desktop, dar în același timp să înregistreze și ce vorbesc, și să nu îmi facă lag in jocuri. Vă mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Incearca fraps

3 răspunsuri:
| Low96 a răspuns:

Incearca asta http://www.fraps.com/download.php eu asta il folosesc :D

| Blackmar explică (pentru Low96):

Vă mulțumesc mult de ajutor. Dar spre dezamăgirea mea, acest program necesită liciență pentru a înregistra mai mult de 30 secunde. Am nevoie de altul care să fie gratuit.

| Blackmar explică (pentru Low96):

A functionat. Multumesc mult.