| Adriiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

scuzati categoria. Am o intrebare, imi tot apare pe ecranul de la laptop jos in dreapta un patrat cu "Groupon" si nu pot da ics. Stiti cumva cum pot sa scap de el!? Am nevoie de ajutor urgent.

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Run\scrii msconfig\run as administrator\startup\debifezi tot ce tine de Groupon\apply\ok\restart.
Clic pe start (stanga jos) programe, vezi la startup daca ai ceva asemanator si stergi, asta daca vrei sa pastrezi aplicatia, nu doresti asta o dezinstalezi control panel.