| anutza6117 a întrebat:

Cum pot sa etichetez o poza de pe facebook?(scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| Cuniska a răspuns:

Apesi pe poza care o vrei si sub " adauga o descriere" este o bara si apesi " tag photo / eticheteaza"

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe poza, ti-o arata intr-o noua fereastra iar dedesubtul ei exista optiunea "eticheteaza fotografia", iar click si scrii numele celui pe care vrei sa il etichetezi.

| Pimpux a răspuns:

Lipesti o eticheta

| anutza6117 explică (pentru Pimpux):

Cand zici gluma sa ma anunti, ca sa rad si eu

| AdonnAdonnis a răspuns:

Suprer simplu akege poza pe care vrei sa o etichetezi da pe profilul tau (pagina) dai pe o fotografie si screie eticheteaza

| crina_1119 a răspuns:

Pai dai click pe poza si jos in dreapta scrie ceva. dai acolo " Eticheteaza fotografia". Bafta! funda puppy dog eyes?

| LDDy a răspuns:

Te duci cu mouse-ul pe poza si in dreapta, jos, iti apar Optiuni, dai click acolo, pe Tag photo. :-D

| SsEcRetDOLL a răspuns:

Te duci la poza (pe care vrei s-o etichetezi), si vei vedea su "Adauga o descriere" o bare cu trei obtiuni. Dai click pe "Eticheteaza Fotografia". Alegi locul si scrii pe cine vrei sa etichetezi, ma rog xD. Barfa, si per ca te-am ajutat! happy