| Efilopialul a întrebat:

Scuze daca pun intrebarea in sectiunea gresita dar am o problema cu mouse-ul.E Myria si mi l-am luat de curand ideee ca la inceput mi s-a oprit pc cand instalam driver-ul la mouse si apoi dupa ce l-am deschis iar si am schimat mufa la mouse de cateva ori mi-a aparut din nou sa fac update la driver pentru mouse.Dar nu stiu de ce cand apas cateodata dau double click,. Adica cateodata cand vreau sa fac de exemplu o fila noua imi face doua chiar daca am apasat odata.Stiti cumva ce as putea face?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil o fi mausul defect, i ati altul. Vezi cu altul daca la fel face.