| Robert_Timofte_1993 a întrebat:

Nu de curand am achizitionat un mouse.Dar nu dupa mult timp nu mai merge left click-ul si nu stiu ce sa fac.Va rog daca ma puteti ajuta dar sa nu fie din resturile de la alte mouse reparatia ca nu am.

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

Daca ai garantie, mergi la garantie, ti-l repara ei, nu te chinui sa il repari tu, daca il strici, s-a dus garantia
Toate cele bune

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Daca are termen de garantie mergi cu el la magazin, ti-l vor repara ei.

| Ronaldo_Darius_1921 a răspuns:

Poate l.ai scapat ...desfa-l si pune butonasul ala mic inapoi e sarit

| Robert_Timofte_1993 explică (pentru Ronaldo_Darius_1921):

Ronaldo_Darius_1921 eu nu l-am scapat.M-am trezit ca left click-ul nu mai ticaia cand apasai pe el.

| Ronaldo_Darius_1921 a răspuns (pentru Robert_Timofte_1993):

Poi inseamna ca mousul era stricat dinainte... daca ai garantie dul ca o sa ti.l repare ei daca nu Desfa.l cu grija si pune un buton e mic si lipestel acolo