| anonim_4396 a întrebat:

Se pare ca am o problema si nu stiu cum as putea sa ies din aceasta situatie,va rog sa ma ajutati! Cand doresc sa raspund la o intrebare "fereastra unde se scrie raspunsul"se duce in partea de jos a paginii,asta nu ar fi o problema, dar raspunsul nu se trimite."Tin sa specific ca am trimis acel mail de confirmare"!

Răspuns Câştigător
| MnereaDarius a răspuns:

Daca este legat de TPU, te voi ruga sa-ti postezi intrebarea la categoria "Totul despre TPU", de unde sunt sigur ca vei primi un raspuns la problema ta.

Oricum este posibil sa fi fost o problema de moment, dar ca fapt divers asigura-te ca utilizezi un browser modern, gen Google Chrome, Mozilla Firefox.