| Zdog a întrebat:

am un iphone si nu mai prinde semnal zice nici un semnal sau cautare...Nu am jailbreack facut si am ios 6.1.3. si afara imi arata doar o linie help

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Incearca cu o alta cartela, daca cu alta merge, inseamna ca ti sa demagnetizat cartela si ca trebuie sa o schimbi, daca nu, mai intai reseteaza-l la setarile de fabrica, daca nici asa nu merge, upgradeaza-i softul la iOS7.

| Zdog explică (pentru vRemi):

Il duc la Orange ca de acolo e luat ei o sa stie ce e de facut dar iti dau tie funda

2 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Resofteaz-al