| Spike997 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy s3 si imi apare mesajul "not registered on network"; problema e urmatoarea: niciuna din solutiile de pe internet NU FUNCTIONEAZA!, ideea ca ca mi-a aparut din senin, am de mult timp 4.3 jelly bean instalat si alt lucru ciudat e ca am semnal la telefon...ce pot face?

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Inearca cu alt sim daca merge...te duci la un magazin de la operatorul tau si ceri sa-ti schimbe simu si sa-ti pastreze numarul