| Andeeea66 a întrebat:

Am o combina Panasonic SC-CMAX5.
Am fost la o petrecere, am adus eu aceasta combina si nu a mers, scria pe acel mic ecran "SPSP NG" am inteles ca este o eroare, acum aceasta a ramas la prietena mea pentru ca era prea tarziu si nu a putut sa mi-o aduca, sunt curioasa si ingrijorata... s-a stricat?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, s-a stricat posibil vreun integrat de memorie sau finalii ai dat o tare? Treebuie sa o duci la reparat in servis sa i depisteze defectul.

| Mihail26 a răspuns:

Bună seara abia ce mi-am făcut contul TPU și am văzut postarea ta, trimiteți o poza cu ce afișează pe ecran la adresa de email daca dorești lasa-mi mesaj in privat sa vă las adresa de yahoo

| Andeeea66 explică (pentru Mihail26):

Scrie SMSP NG
am scris gresit

| Andeeea66 explică (pentru Mihail26):

Smsp ng

| Andeeea66 explică:

Smsp ng nu spsp ng
Am scris gresit*

| Andeeea66 explică:

Smps ng*****