| TGOD a întrebat:

Buna seara.
Am o problema destul de grava cu pc-ul.A inceput sa-mi dea o eroare uneori, mai exact cea din imaginea http://imageshack.us/photo/my-images/6/img2115gu.jpg/,su nt satul sa dau restart.
Va rog mult,spuneti-mi de la ce apare aceasta, si cum as putea-o rezolva.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Ai problema la driverul audio:
RtkHdAud= Realtek Hight Definition Audio, incearca sa-l reinstalezi, daca nu merge incearca sa reinstalezi windowsul, daca nici asta nu merge, nu mai folosi driverul audio pana repari eroarea ca sa nu-ti mai dea Bsod-uri(Blue Screen of death[Ecranul albastru al mortii]).

PS: poti intra in windows? apare imediat dupa ce intri sau cum?

| TGOD explică (pentru Anonymus314):

Am reinstalat Realtek High Definition Audio. Acum sa vad daca mai face probleme. Merge, de exemplu, acum sunt de pe el. Dar jucam cs, si deodata mi-a iesit si a aparut imaginea postata mai sus.

2 răspunsuri:
| 1997biju a răspuns:

Iti lipseste un driver sau ai descarcat un driver gresit deci pcul nu mai deschide windowsul fiinda poate dauna calculatorilui.
descarca windowsul din nou alta cale nu e. ----------funda----------