| Seth_1218 a întrebat:

Am o intrebare. De cateva zile nu-mi merge youtube'ul, imi arata de fiecare cand intru la o melodie: "An error ocurred, try again later". Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Posibil sa fie si de la "net". Mi se intampla si mie dar destul de rar si la refresh merge. Vezi sa selectezi 380p daca vrei sa se incarce mai repede. Incearca si browsere diferite, de ex. Firefox, Chrome.

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Fa-ti update la flash, incearca si cu chrome. Totusi banuiesc ca e ceva de la net, banuiala nr. 2 ar fi de flash dar nu cred.

| razvanz a răspuns:

Mergi la:
Control Panel > Add or Remove Programs
Dezinstaleaza Adobe Flash Player

Apoi mergi la http://get.adobe.com/flashplayer si reinstaleaza Flash Player-ul

| Seth_1218 explică:

Pai, firefox folosesc big grin am uitat sa entionez