| RusescuRaul a întrebat:

Buna Seara! Am o tableta Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Inch Sm-T210, tableta a fost descarcata si cand sa o bag la incarcat nu a mai pornit adica nu imi aparea nici ca se incarca nimic, era la incarcat dar nu se aprinde ce pot sa fac.Dau funda Please!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Asteapta. O lasi pana maine la incarcat.

| RusescuRaul explică (pentru sltlp):

Am lasat-o 3 zile si nu a pornit trebuie sa ii schimb incarcatorul, sau ce sa ii fac te rog ajuta-ma

| sltlp a răspuns (pentru RusescuRaul):

Incearca urmatoarele
-Tii pe power apasat fara sa fie conectata la curent, si conectezi incarcatorul tinand pe power apasat inca vreun minut
sau
-Apasa simultan pe power+volum jos+home
-conecteaza talbeta la pc si tine pe power apasat 1 minut.