| octav005 a întrebat:

Buna seara, am reusit sa restaurez un Ipod touch 6th, dar la pornire cere o configurare, adica cere o parola si in id Apple. A fostului proprietar.
din pacare eu nu stiu aceasta parola si id.
SE poate rezolva aceasta problema? multumesc

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, dai de proprietar si ti le da ca sa scoti contul.

Sau cumperi o placa de baza fara icloud si mergi la un service sa le schimbe intre ele.

| octav005 explică (pentru Wr3nch):

Nu știu proprietarul ca l.am cumpărat din targ

| Danny28 a răspuns:

Se poate cu iRemoval Pro, dar trebuie sa platesti. Eu am platit 25$ pentru un iPhone 6 blocat în iCloud.

| octav005 explică (pentru Danny28):

Poate la un service se poate rezolva m ai ieftin

| Danny28 a răspuns (pentru octav005):

La un service nu ți-l face că nu ești tu proprietarul.

| octav005 explică (pentru Danny28):

Salut. Am încercat la un service și au zis ca nu se poate. Se poate scoate cu acel program care ai spus tu? iRemoval Pro? Ca nu mă pricep

| Danny28 a răspuns (pentru octav005):

Ce versiune de iOS ai pe el?

| octav005 explică (pentru Danny28):

Versiune 12