| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare ce parere aveti despre boxele behringer b 815 neo as dori sa imi achizitionez o pereche dar as dori cateva pareri despre ele de la cunoscatori.pe hartie asa da bine dar eu stiu...mi e sa ni imi iau teapa cu ele.ce parere aveti cei care detineti acest model de boxe amplificate?

Răspuns Câştigător
| helpfriends a răspuns:

Salut,
Nu detin aceste boxe dar le-am vazut, auzit la o nunta.
Sunetul este foarte bun, poti da si un miniconcert cu ele.

PUTERE RMS:850 WBANDA DE FRECVENTE:40 - 20000 HZCONFIGURATIE:2 CAI CULOARE:NEGRU GREUTATE BRUTA:28 KGMODEL:B815NEO BRAND:BEHRINGER DIMENSIUNI:735 X 430 X 435 MMGREUTATE NETA:23.18 KG

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Pentru aer liber/club/incaperi mari unde e nevoie de distorsiuni mari iar calitatea nu prea conteaza presupun ca fac fata cu brio. Nu o sa gasesti prea multe pareri pentru ca nu stiu cine naiba le-ar cumpara pentru auditii de zi cu zi, acasa.