| beea22 a întrebat:

deci am un telefon Nokia Lumia 610. Cred ca unii stiti are un Windows mai fitos. Si nu stiu de ce nu imi pot descarca aplicatii, muzica, jocuri etc. Imi spune ca trebuie sa imi fac nu stiu ce cont am facut si imi zice ca nu stiu ce informatii ma rog. Multi o sa spuneti sa ma duc de unde am cumparat telefonul, dar este cam departe si imi e ca o sa imi si ceara ceva cost. Asa ca va rog stiti cumva cum sa fac. Dau funda, vot si ce mai trebuie. Multumesc.

1 răspuns:
| ToNe_Graffer_Mc_1995 a răspuns:

Incearca sa le faci pe pc si dupa transferalae pe telefon prin cablu de date