| Bogdanelu1997 a întrebat:

Salutare..ieri am cumparat un Nokia lumia 520..si ne-avand telefon cu windows phone...n-am stiut ca trebuie sa am 18 ani sa descarc aplicati...si la data de la cont am pus data nasteri 30.08. 2006(Nestind ca trebuie sa pun 18+ obligatoriu..am facut cont la repezeala.) AM pus ca am 8 ani. Daca stiti o modalitate sa schimb data la cont..sa pot descarca aplicati. v-as fi foarte recunosctor.o seara buna sa aveti.

P.S stiu ca sunt multe subiecte despre asta.dar nu m-a ajutat cu nimic. daca puteti sa-mi spuneti mai detaliat v-as fi recunoscator.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in setarile contului si modifica-ti data nasterii.In asa fel sa ai 18 ani.Vezi la ce duce neatentia si graba.

| Bogdanelu1997 explică (pentru darrio2007):

Salut...Daca ai putea sa-mi spui cum sa modific setarile.ti-as fi foarte recunoscator.Multumesc