| DarkAngel891989 a întrebat:

Buna seara.Am si eu o mica problema: am si eu un televizor Samsung 4k (de vreo 2 ani cumparat de la Emag) si acum cateva zile a inceput sa apara doua dungi "groase" (se vede gen ca o umbra) de jos si se "pierde" in partea de sus a ecranului si nu stiu de la ce ar putea fi...pacat ca nu pot sa pun si poza informativa.Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Defect la ecran in sine. Daca mai e in garantie fugi cu el. Daca nu... condoleante.

| DarkAngel891989 explică (pentru Wr3nch):

Am inteles.Si cam ce televizor mi-ai recomanda sa cumpar pe viitor? Ma gandeam sa cumpar un Televizor Philips 50PUS7805/12(tot de pe Emag).

1 răspuns: