| Tofan_Iulian_2001_nyiz a întrebat:

Am un telefon Samsung j5/f si problema lui este ca de cateva zile, daca fac o poza de la o
distanta sa zicem cat pentru un caiet, cu blit activat imi apar dungi nerge pe vertical groase in poza respectiva. pot trimite si imagine daca este nevoie, cine stie raspunsul dau funda. Mersi. ^^

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! pune cateva poze te rog sa vedem despre ce este vorba.Ai uitat sa precizezi mai multe detalii cum ar fi daca in rest pozele ies ok spre daca intr-un selfie sau o poza de la distanta mai apar acele dungi. Daca nu apar problema e la partea ''software'' ca sa zic asa daca apar la orice poza facuta posibil problema sa fie de natura ''hardware'' mai precis sa fie spart