| anyka72 a întrebat:

Am o problema cu un televizor Samsung Smart! De câteva saptamâni, cand intru in meniul cu aplicatii, se blochează si numai pot sa fac nimic! Iar de doua zile mi-a aparut in coltul ecranului o casuta unde scrie : Geolocation request! Si nu mai dispare! Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Dariush a răspuns:

Exact asta am patit si eu.
Sincer nu sunt sigur inca ce este dar am un amic care lucreaza la DIGI si se pricepe la soiu asta de probleme.

Momentan iti recomand sa ignori mesajul.

Iti v-oi raspunde imediat ce aflu care e sursa problemei si cum o putem remedia, succes!

| anyka72 explică (pentru Dariush):

Ok! Mersi mult! Si sti ce sa fac si in legatura cu meniul? Cand intru in meniu unde am aplicatiile mi se blochează televizorul si nu mai pot sa fac nimic!