| Ghita_Stelistu_1993 a întrebat:

Buna seara am si eu o problema tot mi se opreste sonoru din senin de exemplu in seara asta mi s-a intamplat de 2 ori nu am dat bine restart dupa cateva minute iar mi s-a oprit sonoru dupa ce dau restart isi revine complet acum nu stiu ce sa fac nu am instalat bine poate placa de sunet?

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Da, ori e placa de sunet pe duca, ori ai o problema din pc la setari. ori cum am patit eu odata ca facea un contact aiurea mufa si ma lasa fara sunet ca trecea pe microfon. succes.