| Ghita_Stelistu_1993 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema cu placa de sunet nu stiu de ce tot mi se opreste auzul adica cand vreau sa ascult muzica nu se aude nimic cand dau un restart revine la normal si se aude multi mi-au zis ca nu am instalat bine placa de sunet dar am instalat-o si tot asa imi face de exemplu acum nu am dat bine un restart ca s-a facut iar si acum iar trebuie sa dau un restart ca sa ascult muzica sau sa ma uit la film si nu aud nimic exista vreun tutorial ceva anume? Sau ce trebuie facut?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mi se opreste auzul... fugi la doctor!

| Ghita_Stelistu_1993 explică (pentru K0sti):

Ha ha foarte amuzant happy

| Cyclades a răspuns:

Incearca sa pui o alta placa de sunet de proba. Daca merge inseamna ca placa ta e stricata. Daca nici cu aceea nu merge incearca sa schimbi windowsul.

| Ghita_Stelistu_1993 explică (pentru Cyclades):

Sincer l-am schimbat dar degeaba dar cu placa de sunet n-am incercat sa o schimb si nu stiu de cate ori mi-am reinstalat placa de sunet.