| BostanDaniel1974 a întrebat:

Buna seara, am un card de memorie de 16gb, am un fisier ce nu pot sa il elimin nicidecum. Am incercat toate programele posibile, nici un rezultat, fisierul e ramas in sd card de la un telefon mai vechi, dar nu conteaza asta, cum pot sa elimin fisierul? Se numeste -update_full_DURA-L22HN_hw_eu-multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

E posibil sa fie atins numarul maxim de scrieri (pentru ca e limitat) si nu se mai poate modifica zona respectiva si atunci fisierul ramane tot timpul nesters. Trebuie inlocuit cardul cu altul nou.

| Waldemar a răspuns:

Fă un backup la datele de pe card și apoi formatează-l