| Amelia94 a întrebat:

Laptop Dell sau Sony Vaio? Voi care credeti ca este mai bun?

9 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ambele sunt bune, depinde de configuratia fiecaruia! Pentru ce vrei sa il folosesti si care e bugetul maxim de care dispui?

| PinkPanther a răspuns:

Eu zic ca Dell, la Sony platesti mai mult firma

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Sony cu siguranta, cu toate ca platesti mai mult firma, are dreptate domnu', dar are piese mult mai bune si jocurile merg mai bine pe el, problema este ca are windows vista, care este foarte prost, daca ai putea sa il schimbi, ar fi genial.

| TudorDownhill a răspuns (pentru aaffffffffffffffjkhjljh):

Depinde de ce model fratilor nu mai dati raspunsuri din burta deci depinde de modelul laptopului eu iti recomand Dell.

| rutanklan a răspuns:

Ambele. Unele modee de vaio sunt asamblate in japonia, doar unele. So vaio for me.

| victor333 a răspuns:

Daca imi arati o tata iti spun!

| rutanklan a răspuns (pentru victor333):

Hahhahahaha. E si asta o modalitate!

| Amelia94 explică:

Hai lasati mistourile caut niste raspunsuri serioase...

| verbal a răspuns:

Dell