| Siminik a întrebat:

Am un Nokia X2 cu un card de 2Gb si atunci cand il bag in calculator imi spune ca trebuie formatat! L-am formatat in telefon, pentru ca in calculator nu a mers! Stie cineva ce poate avea si cum pot rezolva problema?

Fundita pentru cel mai bun raspuns!

La multi ani si un an nou cat mai bun va doresc!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca iti cerea asta inseamna ca era prea plin! acum daca l-ai formatat e gol. Nu mai are nici o problema! Era mai simplu din calculator sa stergi ce nu-ti mai trebuia din el (intrand in fiecare folder in parte)

| Kylexy a răspuns:

Daca ai adaptor dinacela mare ca il bagi intr-un cititor de carduri adaptorul acela are ca o piedica unde scrie lock ai grija ca piedica aceia sa fie data in jos

| bluedotz a răspuns:

Fa-ti rost de alt card cu care sa probezi daca face la fel.