| Sebykaaa a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 cateodata cand ascult muzica canta melodia normal si cand se schimba mi se aude cum as da cu incetinitoru. Daca il sting si il reaprind nu mai face asa... Ce pot sa-i fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Pai daca spui ca "cand il opresc si pornesc" merge bine, inseamna ca ai ceva in fundal care tine procesorul ocupat, memoria sau amandoua. Fa o revenire la setarile din fabrica ale telefonului. Asta va sterge tot ce ai in memoria telefonului instalat. Sa salvezi contacte daca ai, pe CARD. Chiar daca va sterge anumite jocuri instalate le pui din nou.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ai mai multe aplicatii deschise simultan.
Mai inchide din ele.

| Sebykaaa explică (pentru horia2012):

Pai nu sunt deschise nici una se aude urat...

| horia2012 a răspuns (pentru Sebykaaa):

Pai daca spui ca "cand il opresc si pornesc" merge bine, inseamna ca ai ceva in fundal care tine procesorul ocupat, memoria sau amandoua. Fa o revenire la setarile din fabrica ale telefonului. Asta va sterge tot ce ai in memoria telefonului instalat. Sa salvezi contacte daca ai, pe CARD. Chiar daca va sterge anumite jocuri instalate le pui din nou.