| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Express 2 de circa 3 luni, telefonul se descurca bine dar autonomia bateriei este foarte scazuta. Imediat ce il scot de la incarcat, dupa deschidere, scade instant un procent.Doar cu optiunea de wi-fi activat si facebook, rareori navigat, se descarca in 2-3 ore. Cum as putea rezolva problema? Va rog daca se poate sa nu veniti cu raspunsuri gen,, schimba bateria".

Răspuns Câştigător
| matanuarecratima a răspuns:

Pai asta ar trebui sa faci, pentru ca bateria are o problema sigur, nu telefonul. am avut si eu aceasta problema si am schimbat bateria si dupa a fost ok