| teiube a întrebat:

Buna seara as vrea sa dau raport la o poza a unei prietene pe facebook vreau sa stiu daca persona respectiva vede ca eu am dat raport sau daca poate afla cine a dat raport! Multumesc!

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu va afla si isi pastreaza anonimatul si atentioneaza prin mesaj ca,, o persoana roaga persoanei respective sa o stearga comentariul sau poza deranjanta!

| Pool77 a răspuns:

Ii trimite mesaj, din partea ta cu un text in Engleza cum ca ai dat raport pozei si s-o stearga.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu. dar depinde îi poate trimite un mesaj că ai dat raport şă o şteargă.

| Popescu1Andrei2 a răspuns:

Nu nu poate, dupa ce dai report iti apare un mesaj in engleza cum ai dat report si atat