| Alexneacsu789 a întrebat:

Astăzi am făcut un update de BIOS la laptopul HP 450 G2 și s-a luat curentul in timpul update-ului, neavând bateria încărcată. Acum laptopul nu mai pornește și se aprind ledurile de pe caps lock și num lock de 7ori. Mă gândesc sa intru pe site-ul Hp de pe alt laptop și sa instalez update-ul de BIOS pe un stick pe care sa îl bag in laptopul cu problema. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Sa mergi la un service...

| Alexneacsu789 explică (pentru flixbuster):

Pai nu se poate sa îl repar eu?

| flixbuster a răspuns (pentru Alexneacsu789):

Din simplul fapt ca ai intrebat aici si din modul in care ai redactat intrebarea eu cred ca nu poti sa il repari tu.