| KanekKi a întrebat:

Am niste boxe model Serioux HT2100C si nu stiu daca e din pc ( realtek audio) si daca e nu stiu ce sa ii fac dar nu imi mai merge bassu', deci nu scoate absolut niciun sunet... Si am impresia ca bassul a intrat in boxele mici... Help!

4 răspunsuri:
| think3r a răspuns:

Salut. Trimite-le la garanție.

| KanekKi explică (pentru think3r):

Nu stiu daca mai au asa ceva laughing), ma gandeam ca e din pc sau ceva, idk, adica se aude bassul dar in boxele mici si le forteaza...

| think3r a răspuns (pentru KanekKi):

Încearcă să testezi balansul, adică stânga-dreapta. Dacă e ceva în neregulă, atunci scrie aici. Se conectează la PC printr-o singură mufă? Dacă da, încearcă să probezi boxele și la un telefon mobil sau mp3. Spor!

| KanekKi explică (pentru think3r):

La fel, 0 sunet in bass...cred ca trebuie sa merg cu el la reparat...