| cataalecs96 a întrebat:

Buna seara azi am umblat pe unde nu trebuia si nu mai stiu ca sa repar ce am facut.
Problema:cand intru in my computer local disc(d) imi apare la el o imagine (un stic )
uitati aici cum imi apare:file:///C:/Documents%20and%20Settings/Admin/Deskto p/untitled.bmp

cum pot sa repar?

1 răspuns:
| mihai_1207 a răspuns:

Depinde de windows-ul pe care il folosesti. incearca click dreapta pe partitia cu pricina (adica pe d: ) -> te duci pe propertise - > ar trebui sa fie un tab pe nume customize -> aici ar trebui sa fie un buton 'restore default'. apasa pe ala si pe urma pe ok. mai de detalii daca nu asta e solutia si/sau problema. succes!