| alehar05 a întrebat:

Buna seara! Care este mai bun iphone 12 pro sau iphone 12 pro max? Din cate am inteles de la cunoscuti singura diferenta dintre cele 2 este marimea

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"singura diferenta dintre cele 2 este marimea"

și rezoluția și bateria

| relian a răspuns:

Exact totul este la fel,este acelasi telelfon doar ca unul este bagat intr-o carcasa ceva mai mare,in rest absolut nici o diferenta.

Vad unia baga rezolutia laughing pai normal odata ce este mai mare,nu e mai mare doara butoanele laughing are ecranu mai mare,normal ca si rezolutia este mai mare,dar nu vede sau mai stiu eu ce alte povesti mai bine ca pro, deci is la fel
Ca sa fii lamurit mergi pe websitele lu Apple, com acolo is afisate, eu acu ma uitai si totu e la comun in afara de masuratorile fizice, in rest e o singura colana pentru ambele modele, camere si tot in cel mai mic amanunt is la fel.

| Zuzu1991 a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10508&idPhone2=10237#diff-
marimea, rezolutia, bateria, benchmark-ul si evident, pretul

| AwGenetix a răspuns:

De ce nu cumpărați oameni telefoane bune?
de ce cumpărați mere?

| RealKing01 a răspuns:

Iți recomand sa-ți cumperi un smartphone happy.

| shamankulthau69 a răspuns:

Max-ul are baterie mai bună (3687mAh comparativ cu 2815mAh) și cameră foto/video puțin mai bună.
Și da, Max-ul este cu display-ul/mărimea mai mare.