| Gangsta43 a întrebat:

Buna seara ce parere aveti despre Samsung Galaxy Ace? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| romario97 a răspuns:

Nu stiu cum arata in realitate dar l-am vazut pe net si e super super.Un telefon de nota 10 daca ai posibilitatea iti recomand sa til iei
bafta
funda?

| ZuettH a răspuns:

Paiii happy este destul de bun... are un coleg de-al meu si este ff multumit de el happy

| Sweet2000 a răspuns:

E un telefon bun!

| Ratyis_Patrick_1992 a răspuns:

Esta aproape ca Samsung galaxy S dar este mai mic mai gros si procesorul mai mic dar are toate aplicatile ca SGS are market daca nu te intereseaza jocurile si vrei sa faci poze are 5 MG pixel si blit care Samsung galaxy S nu are (SGS)