| elfit a întrebat:

Buna seara..cum pot sterge de pe facebook o fotografie cu mine postata de altcineva daca nu am fost etichetat? de exemplu mergi in club intr-o noapte, faci o poza, nu iti place cum ai iesit si aia o posteaza pe pagina lor, dar nu te eticheteaza, cum o poti sterge?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu poti face asa ceva, dar ii poti spune persoanei respective sa stearga poza.Si mie mi s-a intamplat, asa ca i-am spus prietenei mele sa stearga poza, si a sters-o.
Sau daca lor le place cum ai iesit, te pot taia pe tine din poza si apoi sa o posteze din nou. happy
Pa!

4 răspunsuri:
| HeyItsDiana a răspuns:

Nu poti sad Singura solutie e sa ii spui persoanei respective sa stearga poza dar sa ai noroc sa faca asta sau macar sa te taie din ea laughing Ca mai sunt si nesimtiti care nu o sterg tocmai ca sa te enerveze straight face

| elfit explică:

Am vorbit cu administratorul paginii si tocmai a sters-o..va multumesc pentru raspunsuri big grin

| sabynutza2012 a răspuns:

Doar daca te rogi de persoana respectiva(care a pus fotografia)sa o stearga, sau ii ghicesti parola, sau o santajezi

| elfit explică (pentru sabynutza2012):

Cica sa o santajezi laughing)