| Silbi a întrebat:

Buna seara!
Cum pot vedea toate persoanele câte vizionează Story pe Instagram?
Ele apar ca nr., dar nu apar ca nume. Este limitat la 40

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti vedea, tocmai ca asta-i frumusetea, nefiind important decat numeric.

| 3824060673 a răspuns (pentru Violleta2022):

Asta'i frumusețea? Numerele?

| Violleta2022 a răspuns (pentru 3824060673):

Pe Instagram ai mii si milioane de urmaritori si nu ai de unde sa-i cunsoti, de aceea se prezinta numai cifra de urmaritori nu si numele lor, ca oricum nu-i cunoastem si nu ne pasa cine sunt si ce nume au.

| 3824060673 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu'i ok, dar ce pot să spun. Griji de dvs

| Violleta2022 a răspuns:

Categoria selectata este incorecta!
Intrebarea ta trebuia postata la categoria: "Jocuri PC si Online", nicium la Legislatie si Politica.

Banuiesc ca esti capabil sa intelegi o intrebare si sa o pui intr-o categorie corecta, macar pe viitor sa faci asta.
Daca nu esti capabil sa selectezi categoria corecta, posteaza toate intrebarile la categoria "conversatii".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ehhh... Acm și cu tine..ai bulversat omul total laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le-aș trimite mesaj ălora care nu apar la vizitatori sa ii întreb dacă au văzut sau nu! laughing)))

| cozmindaniel a răspuns:

Apeși pe numărul de persoane după care ți se deschid niște statistici. Lângă icon-ul care indică faptul că ești în secțiunea,, statistici" ai un ochi. Apeși pe ăla și acolo vezi.